Sen o Bretonii

W oczekiwaniu na kolejną odsłonę Galerii bohaterów i raport z sesji, pora na zwolnienie tempa i chwilę przeznaczoną na rozmyślanie.

Zastanawialiście się może, co czuje Goran? Oderwany od wygód. z dala od ojczyzny, z bandą poszukiwaczy przygód, którzy nie zawsze okazują mu należny ze względu na pozycję i urodzenie szacunek?

O czym może śnić bretoński szlachcic? Kładąc głowę na brudnym sienniku w podłej karczmie, czy Goran myślami wraca do domu…?

http://www.grapheine.com/bombaytv/bt.swf?code=c073bc649add8bc9997bf75d5c4b1367

Jeśli nie znacie jeszcze tego ohydnego narzędzia szatana jakim jest Bombay TV żałujcie.

Reklamy

3 thoughts on “Sen o Bretonii

  1. :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D od 10 minut próbowałem coś napisać ale skurcz mięśni twarzy i brzuch mi na to nie pozwalał. Brutalne ale prawdziwe :]

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s